menu      Posłańcy 2 / Messengers 2: The Scarecrow (2009)
menu      Fighter: kochaj i walcz / Fighter (2007)
  • radioclubhit.keep.pl
  • Małysz miażdży rywali

SDD - 03-12-2007 14:31
    Małysz miażdży rywali

AdamMałysz we wspaniałem stylu wygrał zawody Puchar Świata w Lahti i wklasyfikacji generalnej zajmuje drugie miejsce ze stratą 134 punktów doAndersa Jacobsena. W niedzielę lider PŚ nie zakwalifikował się nawet dodrugiej serii!
    Oto tytuły z dzisiejszej prasy:

Przegląd Sportowy: Wraca do raju, kryształowo
    AdamMałysz miażdży rywali! Zwyciężył w Lahti i odrobił 100 punktów doJacobsena. Znów brak słów, by opisać skoki Adama Małysza. On jedenlata, gdy pozostali skaczą.
    Sport: Generalnie drugi
    Adam Małyszpo raz 33. wygrał zawody Pucharu Świata, czy zrównał się z JensemWeissflogiem. Wyprzedza ich tylko Matti Nykaenen. Orzeł z Wisły jestjuż bliski czwartego triumfu w PŚ.

Gazeta Wyborcza: Małysz goni Jacobsena i Kryształową Kulę
    AdamMałysz w drodze po Puchar Świata! Polski skoczek odrobił w klasyfikacjigeneralnej 100 punktów do Andresa Jacobsena, który w ogóle niezakwalifikował się do drugiej serii. W klasyfikacji generalnej na sześćkonkursów przed końcem sezonu Polak ma 134 punktów straty do Norwega.

Rzeczpospolita: Małysz bliżej Pucharu Świata
    Niemożna było napisać lepszego scenariusza wydarzeń. Nie tylko Jacobsen,ale także Gregor Schlierenzauer i Simon Ammann przegrali z kapryśnymwiatrem w plecy i nerwami, a Małysz po doskonałych skokach zwyciężyłprzed Austriakiem Andreasem Koflerem i Niemcem Martinem Schmittem.Pogoń za Wielką Kryształową Kulą jest znacznie łatwiejsza, gdy do końcajest sześć konkursów, a przewaga lidera klasyfikacji pucharowej nadPolakiem zmalała do 134 punktów.

Życie Warszawy: Małysz już drugi
    Wygrywającw Lahti, Polak odrobił 100 punktów do Jacobsena. Po wczorajszymkonkursie chyba nawet najwięksi malkontenci w naszym kraju uwierzyli,że Małysz może zdobyć w tym sezonie czwarty w swojej karierze PucharŚwiata.

Dziennik: Małysz wygrał i ruszył w pogoń po Puchar Świata
    Naszskoczek znów pokazał, że jest w świetnej formie. Po pierwszej seriikonkursu Pucharu Świata w Lahti był czwarty, bo rywale skakali przydużo lepszym wietrze. Jednak w drugiej części zawodów, kiedy wszyscymieli takie same warunki, Polak pokazał, kto jest mistrzem. Wylądowałna 128 m i wygrał zawody.

SuperExpress: Cud na progu, Małysz jak rakieta
    Niema mocnych na Adama Małysza! Polski superskoczek w imponujący sposóbrozprawił się z konkurencją w fińskim Lahti. W arcytrudnych warunkach,gdy wiatr wyprawiał cuda na progu, nasz "Orzeł" po raz kolejnypotwierdził, że jest w tej chwili najlepszym zawodnikiem na świecie.

yoyoman5 - 03-20-2007 16:08